niedziela, 20 grudnia 2009
Prezenty.
Ruszyła Akcja Poszukiwawcza Prezentów [ APP ]. I z wielką niechęcią stwierdzam, że nigdzie nie ma mojego Findżerbołardu, a mamax mówiła, że mogę się czuć jakbym go miała.. ja poprostu chcę go zobaczyć nawet zapakowanego <>. Kolczyki leżą luźno, i jakieś ubranie, a findżerbołardu ni ma. A Ali prezenciki leżą luźno!
czwartek, 17 grudnia 2009
Białe Święta?!

Czyż nie pięknie by było jeśli tegoroczne święta byłyby białe?
W tym poście napiszę wam co mogę dostać ITP.
Czyli poużalam się : /
24.12 WIGILIA
Około 15:00 tata przywiezie swoją mamę ( Przyp. moją babcię ze strony taty )
Życzenia ITP., tak do około 17:00, bo na 18:00/ 19:00 jedziemy do siostry babci ze strony mamy ( mądre to nie?! ) I TAM DO OK. północy. Na pasterkę i do hałsa. Przyznam, że niezbyt lubię tam jeździć bo jestem najmłodsza, najbliżej jest 20 letnia kuzynka ( fajnie, nie?! )
25.12
Tego dnia ma przyjechać moja ciocia ( od mamy ), na okolo 10:00/12:00 wahania mogą być wielkie bo lecą do Egiptu ( takim to dobrze ).
26.12
LENIMY SIĘ!
wtorek, 15 grudnia 2009
Nie mam już przyjaciół
- No bo ona jest moim przeciwieństwem
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.
wtorek, 8 grudnia 2009
Ratunku. Bravo.
Eloa!
Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...
CDN
Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...
CDN
wtorek, 24 listopada 2009
Prezenty..
Dostaliście kiedyś jako prezent gacie, albo jakieś flamastry, lub ZWYKŁE kredki.
Ja DOSTAŁAM. Wy nie zrozumiecie tego, jak to poniża. Moi rodzice kupowali im zawsze jakieś czekolady, samochodziki, coś czym DA SIĘ BAWIĆ! A ja co dostawałam? Majtki, jakieś tanie figurki, w najlepszym razie GARNKI DO ZABAWY! Sorry, ale to nie fajne. Czuje się wtedy upokorzona.
W domu, a nawet u siostry mojej babci dostanę coś lepszego. w zeszłym roku nawet dalej spokrewnieni dali mi CZEKOLADĘ. To o wiele lepsze niż gacie.
Ja bym skróciła cały 24.12 do łamania się opłatkiem u drugiej babci. A nie siedzenie w shitowej atmosferze, i jak to ten gościu ple ple ple ple. Wolę wersję DOM tam mogę choć liczyć na normalne prezenty i KOMP!
Ja DOSTAŁAM. Wy nie zrozumiecie tego, jak to poniża. Moi rodzice kupowali im zawsze jakieś czekolady, samochodziki, coś czym DA SIĘ BAWIĆ! A ja co dostawałam? Majtki, jakieś tanie figurki, w najlepszym razie GARNKI DO ZABAWY! Sorry, ale to nie fajne. Czuje się wtedy upokorzona.
W domu, a nawet u siostry mojej babci dostanę coś lepszego. w zeszłym roku nawet dalej spokrewnieni dali mi CZEKOLADĘ. To o wiele lepsze niż gacie.
Ja bym skróciła cały 24.12 do łamania się opłatkiem u drugiej babci. A nie siedzenie w shitowej atmosferze, i jak to ten gościu ple ple ple ple. Wolę wersję DOM tam mogę choć liczyć na normalne prezenty i KOMP!
poniedziałek, 16 listopada 2009
Prosty Napis z Orginalnym Tłem
1. Tworzymy Obraz [ Plik --> Nowy ] o dowolnych wymiarach.
2. Piszemy dowolny tekst [ T]
3. Otwieramy nasz obraz [ Plik --> Otwórz jako warstwy ]
4. Wybieramy warstwę z tekstem i klikamy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
5. Naciskamy Delete
6. Przechodzimy na warstwę ze zdjęciem.
7. Wybieramy [Zaznaczenie --> Odwróć ]
8. Wybieramy ponownie Delete.
9. Mamy już efekt!
---------
Czarna otoczka
1. Na warstwie z Tłem/Napisem wybieramy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
2. Wybieramy [ Zaznaczenie ---> Powiększ np 2 ]
3. Wypełniamy kolorem CZARNYM
4. Mamy efekt.
-----------
2. Piszemy dowolny tekst [ T]
3. Otwieramy nasz obraz [ Plik --> Otwórz jako warstwy ]
4. Wybieramy warstwę z tekstem i klikamy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
5. Naciskamy Delete
6. Przechodzimy na warstwę ze zdjęciem.
7. Wybieramy [Zaznaczenie --> Odwróć ]
8. Wybieramy ponownie Delete.
9. Mamy już efekt!
---------
Czarna otoczka
1. Na warstwie z Tłem/Napisem wybieramy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
2. Wybieramy [ Zaznaczenie ---> Powiększ np 2 ]
3. Wypełniamy kolorem CZARNYM
4. Mamy efekt.
-----------
czwartek, 12 listopada 2009
Taka mała foto-zabawa

Stock
Przejdźmy zatem do tego co tu zrobiłam:
a. kolor podłogi oraz drzwi
b. tło, czyli to drzewko
c. ściana, dość niewidoczne
d. postać owieczki
Wiem, że nie jakieś wspaniałe, ale dość proste.
Planuję, następnym razem zrobić drogę wchodzącą w drzwi.
Może innym razem spróbuję fotomanipulacji.... : )
środa, 11 listopada 2009
Święta.
Zawsze ta drętwa atmosfera. Niby choinka, niby coś. Pretensja o to, że nie lubię barszczu. Że mało zjem, że..... wszystko. Jedyny plus to prezenty. Gdy przyjedzie Ala, to jak nie mam ochoty się znią bawić to za chwilę "Dlaczego się z Alą nie bawisz?", ja już mam 12 lat! Nie musi mi się chcieć z nią zawsze bawić. Jeśli dostanę fingerboard to się nim będę bawić, a nie z Alą. Czy ja muszę się z nią bawić?! W tym roku postanawiam robić wszystko, ale nie wyczekiwać na nich, bo tak to, że nie mogłam się doczekać. Lubię tylko otwierać prezenty.
Inna sprawa, jeżeli pojechalibyśmy do nich. Można się bawić w rodzinę , w agentów, w szkolę. WE WSZYSTKO!
Inna sprawa, jeżeli pojechalibyśmy do nich. Można się bawić w rodzinę , w agentów, w szkolę. WE WSZYSTKO!
Nudziarstwo.
Yahoo!
Sądzę, że nim padnę z nudów przyzwoicie byłoby coś napisać.
A więc, nie nudziłabym si.ę gdyby:
x wczoraj mama zostawiłaby zakupy u cioci
x w związku z czym pojechalibyśmy po te zakupy i siedzielibyśmy, itd.
Przejdźmy zatem do rzeczy. Muszę wytrwać do soboty, bo wtedy przejedziemy z mamą się do Warszawy, razem z chrzestną i jej córką. Co więcej ojciec szykuje się na spotkanie klasowe, a ojciec Ali ( tj. córka cioci ) też gdzieś się wybiera. No a auto ma zostać. Cud miód. Więc pojedziemy do nich i będzie rejs po sklepach. Jak ja to kocham! Przymierzać, kupować oglądać. Ale A.L.A nie lubi ( męczy ją to ) zastanawiam się jak można nie lubić zakupów. Jak znam życie ciocia też będzie chciała mi coś kupić, bo tak to nie może. Jak pójdzie dobrze i pojechałybyśmy do ARKADII to może wstąpiłabym do SkateShop'u po fingerboard'a ( taka malusia deskorolka ).
JA CHCĘ JUŻ SOBOTĘ! Bądź poproszę ciocię na gwiazdkę. Przez allegro niech zamówią. Tyle, że będę musiała powiedzieć, żeby "złożyła zamówienie u swojego Mikołaja", bo nie powiem:
- Ciocia kup mi na gwiazdkę fingerboard'a pokazać Ci w necie?
A czemu? Bo ALA wierzy dalej, że istnieje. Ja w jej wieku juz wiedzialam, że to rodzice podkladają prezenty. Ja od trzech lat, znajduję przed gwiazdką prezenty w szafie. Na stołeczek i buszujemy.
No to Bye Bye!
Sądzę, że nim padnę z nudów przyzwoicie byłoby coś napisać.
A więc, nie nudziłabym si.ę gdyby:
x wczoraj mama zostawiłaby zakupy u cioci
x w związku z czym pojechalibyśmy po te zakupy i siedzielibyśmy, itd.
Przejdźmy zatem do rzeczy. Muszę wytrwać do soboty, bo wtedy przejedziemy z mamą się do Warszawy, razem z chrzestną i jej córką. Co więcej ojciec szykuje się na spotkanie klasowe, a ojciec Ali ( tj. córka cioci ) też gdzieś się wybiera. No a auto ma zostać. Cud miód. Więc pojedziemy do nich i będzie rejs po sklepach. Jak ja to kocham! Przymierzać, kupować oglądać. Ale A.L.A nie lubi ( męczy ją to ) zastanawiam się jak można nie lubić zakupów. Jak znam życie ciocia też będzie chciała mi coś kupić, bo tak to nie może. Jak pójdzie dobrze i pojechałybyśmy do ARKADII to może wstąpiłabym do SkateShop'u po fingerboard'a ( taka malusia deskorolka ).
JA CHCĘ JUŻ SOBOTĘ! Bądź poproszę ciocię na gwiazdkę. Przez allegro niech zamówią. Tyle, że będę musiała powiedzieć, żeby "złożyła zamówienie u swojego Mikołaja", bo nie powiem:
- Ciocia kup mi na gwiazdkę fingerboard'a pokazać Ci w necie?
A czemu? Bo ALA wierzy dalej, że istnieje. Ja w jej wieku juz wiedzialam, że to rodzice podkladają prezenty. Ja od trzech lat, znajduję przed gwiazdką prezenty w szafie. Na stołeczek i buszujemy.
No to Bye Bye!
środa, 28 października 2009
Przez te twoje simsy...
Yahoo!
I dzisiejszy temat, czyli "Przez te twoje...". Dzisiejszy tekst dad'a.
Dla niego to strony w necie powinny się otwierać ot hop i już.
Jak masz neta 1mb/s no to co się dziwisz, on powinien mieć co najmniej 30mb/s.
A najlepiej 3oo gb/s*. Ogólnie sme pretensje co do kompa.
Albo, wlazł na tego neta, i się pytam:
- Mogę przełączyć?
..... NIE
A czemu? bo BrzydUla ma być. LoOoOoOol.
No i dziś jeszcze 2h próby były, pięknie? I pięć z minusem i szęść. : )
* Zakładam, że nie ma takiej prędkości : )
I dzisiejszy temat, czyli "Przez te twoje...". Dzisiejszy tekst dad'a.
Dla niego to strony w necie powinny się otwierać ot hop i już.
Jak masz neta 1mb/s no to co się dziwisz, on powinien mieć co najmniej 30mb/s.
A najlepiej 3oo gb/s*. Ogólnie sme pretensje co do kompa.
Albo, wlazł na tego neta, i się pytam:
- Mogę przełączyć?
..... NIE
A czemu? bo BrzydUla ma być. LoOoOoOol.
No i dziś jeszcze 2h próby były, pięknie? I pięć z minusem i szęść. : )
* Zakładam, że nie ma takiej prędkości : )
piątek, 23 października 2009
Moja klasa jest..
No i tu będzie wesoło.
Czy wasze klasy łącznie z płcią żeńską są lekko zboczone?! Moja niestety TAK.
No bo w szatni przed WF, sobie staniki rozpinają, niby na żarty, ale osoba, której rozpinają
leci i rozpina tej, która jej rozpięła. Jakby nie chciała to by nawrzeszczała, nie?
Potem skaczą na kozła ( patrz: notka Niećwicząca...) i się śmieją że to na przykład na igreka czy jakiegoś.
Czy wasze klasy łącznie z płcią żeńską są lekko zboczone?! Moja niestety TAK.
No bo w szatni przed WF, sobie staniki rozpinają, niby na żarty, ale osoba, której rozpinają
leci i rozpina tej, która jej rozpięła. Jakby nie chciała to by nawrzeszczała, nie?
Potem skaczą na kozła ( patrz: notka Niećwicząca...) i się śmieją że to na przykład na igreka czy jakiegoś.
Zrozumieć słowo Nie chcę.
Po momencie wpadło natchnienie na cdn.
Opiszę coś takiego, gdzie alias X prosi, abym zlazła na dół na dwór, alias Zeberkowa, że NIE Chcę.
A ta: Dlaczego. Mówię: Bo nie. Tu kończy się rozmowa.
I ot wielka obraza. Czy to trudne do zakumkania, jest, że ktoś Nie ma na to ochoty!
Ok. Już mam 3 temat, ale mniejsza o to.
Temat: Mojak klasa jest mocno zboczona.
Opiszę coś takiego, gdzie alias X prosi, abym zlazła na dół na dwór, alias Zeberkowa, że NIE Chcę.
A ta: Dlaczego. Mówię: Bo nie. Tu kończy się rozmowa.
I ot wielka obraza. Czy to trudne do zakumkania, jest, że ktoś Nie ma na to ochoty!
Ok. Już mam 3 temat, ale mniejsza o to.
Temat: Mojak klasa jest mocno zboczona.
Niećwicząca - NIE ĆWICZY!
Ple, ple, ple, a Eloł!
Jeśli, ktoś rozumie znaczenie słowa niećwicząca, wie, że to osoba, która nie ćwiczy.
A nie jak moi idioci sugerują, abym skakała na tego kozła. Heloł! Ajm nie ćwiczyć!
o właśnie, no, ale wiedząc, że miałam coś z serduchem, cała klasa uważała ( i mniejsza ilość osób nadal sądzi ), że ja miałam per operację serca. No ja piszę wam, że NIE. Miałam cośtam z sercem, ale nie OPERACJĘ! Kumać? No właśnie. A sporadyczne osoby sądzą, że miałam operację serca.
Praca Domowa dla czytelników:
Zrozumieć słowo niećwicząca.
Jeśli, ktoś rozumie znaczenie słowa niećwicząca, wie, że to osoba, która nie ćwiczy.
A nie jak moi idioci sugerują, abym skakała na tego kozła. Heloł! Ajm nie ćwiczyć!
o właśnie, no, ale wiedząc, że miałam coś z serduchem, cała klasa uważała ( i mniejsza ilość osób nadal sądzi ), że ja miałam per operację serca. No ja piszę wam, że NIE. Miałam cośtam z sercem, ale nie OPERACJĘ! Kumać? No właśnie. A sporadyczne osoby sądzą, że miałam operację serca.
Praca Domowa dla czytelników:
Zrozumieć słowo niećwicząca.
środa, 21 października 2009
Zebra!
Subskrybuj:
Posty (Atom)


