Po momencie wpadło natchnienie na cdn.
Opiszę coś takiego, gdzie alias X prosi, abym zlazła na dół na dwór, alias Zeberkowa, że NIE Chcę.
A ta: Dlaczego. Mówię: Bo nie. Tu kończy się rozmowa.
I ot wielka obraza. Czy to trudne do zakumkania, jest, że ktoś Nie ma na to ochoty!
Ok. Już mam 3 temat, ale mniejsza o to.
Temat: Mojak klasa jest mocno zboczona.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz