środa, 28 października 2009

Przez te twoje simsy...

Yahoo!

I dzisiejszy temat, czyli "Przez te twoje...". Dzisiejszy tekst dad'a.
Dla niego to strony w necie powinny się otwierać ot hop i już.
Jak masz neta 1mb/s no to co się dziwisz, on powinien mieć co najmniej 30mb/s.
A najlepiej 3oo gb/s*. Ogólnie sme pretensje co do kompa.
Albo, wlazł na tego neta, i się pytam:
- Mogę przełączyć?
..... NIE
A czemu? bo BrzydUla ma być. LoOoOoOol.
No i dziś jeszcze 2h próby były, pięknie? I pięć z minusem i szęść. : )



* Zakładam, że nie ma takiej prędkości : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz