Yahoo!
I dzisiejszy temat, czyli "Przez te twoje...". Dzisiejszy tekst dad'a.
Dla niego to strony w necie powinny się otwierać ot hop i już.
Jak masz neta 1mb/s no to co się dziwisz, on powinien mieć co najmniej 30mb/s.
A najlepiej 3oo gb/s*. Ogólnie sme pretensje co do kompa.
Albo, wlazł na tego neta, i się pytam:
- Mogę przełączyć?
..... NIE
A czemu? bo BrzydUla ma być. LoOoOoOol.
No i dziś jeszcze 2h próby były, pięknie? I pięć z minusem i szęść. : )
* Zakładam, że nie ma takiej prędkości : )
środa, 28 października 2009
piątek, 23 października 2009
Moja klasa jest..
No i tu będzie wesoło.
Czy wasze klasy łącznie z płcią żeńską są lekko zboczone?! Moja niestety TAK.
No bo w szatni przed WF, sobie staniki rozpinają, niby na żarty, ale osoba, której rozpinają
leci i rozpina tej, która jej rozpięła. Jakby nie chciała to by nawrzeszczała, nie?
Potem skaczą na kozła ( patrz: notka Niećwicząca...) i się śmieją że to na przykład na igreka czy jakiegoś.
Czy wasze klasy łącznie z płcią żeńską są lekko zboczone?! Moja niestety TAK.
No bo w szatni przed WF, sobie staniki rozpinają, niby na żarty, ale osoba, której rozpinają
leci i rozpina tej, która jej rozpięła. Jakby nie chciała to by nawrzeszczała, nie?
Potem skaczą na kozła ( patrz: notka Niećwicząca...) i się śmieją że to na przykład na igreka czy jakiegoś.
Zrozumieć słowo Nie chcę.
Po momencie wpadło natchnienie na cdn.
Opiszę coś takiego, gdzie alias X prosi, abym zlazła na dół na dwór, alias Zeberkowa, że NIE Chcę.
A ta: Dlaczego. Mówię: Bo nie. Tu kończy się rozmowa.
I ot wielka obraza. Czy to trudne do zakumkania, jest, że ktoś Nie ma na to ochoty!
Ok. Już mam 3 temat, ale mniejsza o to.
Temat: Mojak klasa jest mocno zboczona.
Opiszę coś takiego, gdzie alias X prosi, abym zlazła na dół na dwór, alias Zeberkowa, że NIE Chcę.
A ta: Dlaczego. Mówię: Bo nie. Tu kończy się rozmowa.
I ot wielka obraza. Czy to trudne do zakumkania, jest, że ktoś Nie ma na to ochoty!
Ok. Już mam 3 temat, ale mniejsza o to.
Temat: Mojak klasa jest mocno zboczona.
Niećwicząca - NIE ĆWICZY!
Ple, ple, ple, a Eloł!
Jeśli, ktoś rozumie znaczenie słowa niećwicząca, wie, że to osoba, która nie ćwiczy.
A nie jak moi idioci sugerują, abym skakała na tego kozła. Heloł! Ajm nie ćwiczyć!
o właśnie, no, ale wiedząc, że miałam coś z serduchem, cała klasa uważała ( i mniejsza ilość osób nadal sądzi ), że ja miałam per operację serca. No ja piszę wam, że NIE. Miałam cośtam z sercem, ale nie OPERACJĘ! Kumać? No właśnie. A sporadyczne osoby sądzą, że miałam operację serca.
Praca Domowa dla czytelników:
Zrozumieć słowo niećwicząca.
Jeśli, ktoś rozumie znaczenie słowa niećwicząca, wie, że to osoba, która nie ćwiczy.
A nie jak moi idioci sugerują, abym skakała na tego kozła. Heloł! Ajm nie ćwiczyć!
o właśnie, no, ale wiedząc, że miałam coś z serduchem, cała klasa uważała ( i mniejsza ilość osób nadal sądzi ), że ja miałam per operację serca. No ja piszę wam, że NIE. Miałam cośtam z sercem, ale nie OPERACJĘ! Kumać? No właśnie. A sporadyczne osoby sądzą, że miałam operację serca.
Praca Domowa dla czytelników:
Zrozumieć słowo niećwicząca.
środa, 21 października 2009
Zebra!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
