środa, 21 października 2009

Zebra!

Panie i panowie, zwierzęta kopytne, kotowate oraz wszystkie które mogły przybyć oto:
[ oklaski ]
Zebra!


[ czy tam Zeberkowa ]

Będzie tu to co mi się tylko zamarzy, łącznie z Poradnikami do GIMP'a.
Pisać na zeberkowa@gmail.com
To co jedziemy z tym koksem?

3....2.......1...........Start!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz