skip to main
|
skip to sidebar
Świat Zeberkowej
Click Me!
Adopted from squiby
środa, 21 października 2009
Zebra!
Panie i panowie, zwierzęta kopytne, kotowate oraz wszystkie które mogły przybyć oto:
[ oklaski ]
Zebra!
[ czy tam Zeberkowa ]
Będzie tu to co mi się tylko zamarzy, łącznie z Poradnikami do GIMP'a.
Pisać na zeberkowa@gmail.com
To co jedziemy z tym koksem?
3....2.......1...........Start!!!!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
OURWORLD.COM
Archiwum bloga
►
2010
(1)
►
stycznia
(1)
▼
2009
(14)
►
grudnia
(4)
►
listopada
(5)
▼
października
(5)
Przez te twoje simsy...
Moja klasa jest..
Zrozumieć słowo Nie chcę.
Niećwicząca - NIE ĆWICZY!
Zebra!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz