Zapewne masz Pendrive'a. I przyjmijmy nasza kuzynka używa nie np. Firefox'a tylko nie lubianego przez nas IE. Co możesz zrobić. Mieć ze sobą PD [ PenDrive ]. Tam zainstalujesz swoje ulubione programy. np. MF i nie tylko.
***
Chodzę na Koło Informatyczne, no i tam mamy nie mamy programów typu, Mozilla Firefox, Inkscape, Winamp, Adobe ( różne ), a że mam PD mogę je mieć.
***
W następnym poście dam paczki takich plików..
czwartek, 28 stycznia 2010
niedziela, 20 grudnia 2009
Prezenty.
Ruszyła Akcja Poszukiwawcza Prezentów [ APP ]. I z wielką niechęcią stwierdzam, że nigdzie nie ma mojego Findżerbołardu, a mamax mówiła, że mogę się czuć jakbym go miała.. ja poprostu chcę go zobaczyć nawet zapakowanego <>. Kolczyki leżą luźno, i jakieś ubranie, a findżerbołardu ni ma. A Ali prezenciki leżą luźno!
czwartek, 17 grudnia 2009
Białe Święta?!

Czyż nie pięknie by było jeśli tegoroczne święta byłyby białe?
W tym poście napiszę wam co mogę dostać ITP.
Czyli poużalam się : /
24.12 WIGILIA
Około 15:00 tata przywiezie swoją mamę ( Przyp. moją babcię ze strony taty )
Życzenia ITP., tak do około 17:00, bo na 18:00/ 19:00 jedziemy do siostry babci ze strony mamy ( mądre to nie?! ) I TAM DO OK. północy. Na pasterkę i do hałsa. Przyznam, że niezbyt lubię tam jeździć bo jestem najmłodsza, najbliżej jest 20 letnia kuzynka ( fajnie, nie?! )
25.12
Tego dnia ma przyjechać moja ciocia ( od mamy ), na okolo 10:00/12:00 wahania mogą być wielkie bo lecą do Egiptu ( takim to dobrze ).
26.12
LENIMY SIĘ!
wtorek, 15 grudnia 2009
Nie mam już przyjaciół
- No bo ona jest moim przeciwieństwem
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.
wtorek, 8 grudnia 2009
Ratunku. Bravo.
Eloa!
Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...
CDN
Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...
CDN
wtorek, 24 listopada 2009
Prezenty..
Dostaliście kiedyś jako prezent gacie, albo jakieś flamastry, lub ZWYKŁE kredki.
Ja DOSTAŁAM. Wy nie zrozumiecie tego, jak to poniża. Moi rodzice kupowali im zawsze jakieś czekolady, samochodziki, coś czym DA SIĘ BAWIĆ! A ja co dostawałam? Majtki, jakieś tanie figurki, w najlepszym razie GARNKI DO ZABAWY! Sorry, ale to nie fajne. Czuje się wtedy upokorzona.
W domu, a nawet u siostry mojej babci dostanę coś lepszego. w zeszłym roku nawet dalej spokrewnieni dali mi CZEKOLADĘ. To o wiele lepsze niż gacie.
Ja bym skróciła cały 24.12 do łamania się opłatkiem u drugiej babci. A nie siedzenie w shitowej atmosferze, i jak to ten gościu ple ple ple ple. Wolę wersję DOM tam mogę choć liczyć na normalne prezenty i KOMP!
Ja DOSTAŁAM. Wy nie zrozumiecie tego, jak to poniża. Moi rodzice kupowali im zawsze jakieś czekolady, samochodziki, coś czym DA SIĘ BAWIĆ! A ja co dostawałam? Majtki, jakieś tanie figurki, w najlepszym razie GARNKI DO ZABAWY! Sorry, ale to nie fajne. Czuje się wtedy upokorzona.
W domu, a nawet u siostry mojej babci dostanę coś lepszego. w zeszłym roku nawet dalej spokrewnieni dali mi CZEKOLADĘ. To o wiele lepsze niż gacie.
Ja bym skróciła cały 24.12 do łamania się opłatkiem u drugiej babci. A nie siedzenie w shitowej atmosferze, i jak to ten gościu ple ple ple ple. Wolę wersję DOM tam mogę choć liczyć na normalne prezenty i KOMP!
poniedziałek, 16 listopada 2009
Prosty Napis z Orginalnym Tłem
1. Tworzymy Obraz [ Plik --> Nowy ] o dowolnych wymiarach.
2. Piszemy dowolny tekst [ T]
3. Otwieramy nasz obraz [ Plik --> Otwórz jako warstwy ]
4. Wybieramy warstwę z tekstem i klikamy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
5. Naciskamy Delete
6. Przechodzimy na warstwę ze zdjęciem.
7. Wybieramy [Zaznaczenie --> Odwróć ]
8. Wybieramy ponownie Delete.
9. Mamy już efekt!
---------
Czarna otoczka
1. Na warstwie z Tłem/Napisem wybieramy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
2. Wybieramy [ Zaznaczenie ---> Powiększ np 2 ]
3. Wypełniamy kolorem CZARNYM
4. Mamy efekt.
-----------
2. Piszemy dowolny tekst [ T]
3. Otwieramy nasz obraz [ Plik --> Otwórz jako warstwy ]
4. Wybieramy warstwę z tekstem i klikamy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
5. Naciskamy Delete
6. Przechodzimy na warstwę ze zdjęciem.
7. Wybieramy [Zaznaczenie --> Odwróć ]
8. Wybieramy ponownie Delete.
9. Mamy już efekt!
---------
Czarna otoczka
1. Na warstwie z Tłem/Napisem wybieramy Kanał Alfa na Zaznaczenie.
2. Wybieramy [ Zaznaczenie ---> Powiększ np 2 ]
3. Wypełniamy kolorem CZARNYM
4. Mamy efekt.
-----------
Subskrybuj:
Posty (Atom)

