czwartek, 17 grudnia 2009

Białe Święta?!


Czyż nie pięknie by było jeśli tegoroczne święta byłyby białe?
W tym poście napiszę wam co mogę dostać ITP.
Czyli poużalam się : /

24.12 WIGILIA

Około 15:00 tata przywiezie swoją mamę ( Przyp. moją babcię ze strony taty )
Życzenia ITP., tak do około 17:00, bo na 18:00/ 19:00 jedziemy do siostry babci ze strony mamy ( mądre to nie?! ) I TAM DO OK. północy. Na pasterkę i do hałsa. Przyznam, że niezbyt lubię tam jeździć bo jestem najmłodsza, najbliżej jest 20 letnia kuzynka ( fajnie, nie?! )

25.12

Tego dnia ma przyjechać moja ciocia ( od mamy ), na okolo 10:00/12:00 wahania mogą być wielkie bo lecą do Egiptu ( takim to dobrze ).

26.12

LENIMY SIĘ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz