niedziela, 20 grudnia 2009

Prezenty.

Ruszyła Akcja Poszukiwawcza Prezentów [ APP ]. I z wielką niechęcią stwierdzam, że nigdzie nie ma mojego Findżerbołardu, a mamax mówiła, że mogę się czuć jakbym go miała.. ja poprostu chcę go zobaczyć nawet zapakowanego <>. Kolczyki leżą luźno, i jakieś ubranie, a findżerbołardu ni ma. A Ali prezenciki leżą luźno!

czwartek, 17 grudnia 2009

Białe Święta?!


Czyż nie pięknie by było jeśli tegoroczne święta byłyby białe?
W tym poście napiszę wam co mogę dostać ITP.
Czyli poużalam się : /

24.12 WIGILIA

Około 15:00 tata przywiezie swoją mamę ( Przyp. moją babcię ze strony taty )
Życzenia ITP., tak do około 17:00, bo na 18:00/ 19:00 jedziemy do siostry babci ze strony mamy ( mądre to nie?! ) I TAM DO OK. północy. Na pasterkę i do hałsa. Przyznam, że niezbyt lubię tam jeździć bo jestem najmłodsza, najbliżej jest 20 letnia kuzynka ( fajnie, nie?! )

25.12

Tego dnia ma przyjechać moja ciocia ( od mamy ), na okolo 10:00/12:00 wahania mogą być wielkie bo lecą do Egiptu ( takim to dobrze ).

26.12

LENIMY SIĘ!

wtorek, 15 grudnia 2009

Nie mam już przyjaciół

- No bo ona jest moim przeciwieństwem
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.

wtorek, 8 grudnia 2009

Ratunku. Bravo.

Eloa!

Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...

CDN