niedziela, 20 grudnia 2009
Prezenty.
Ruszyła Akcja Poszukiwawcza Prezentów [ APP ]. I z wielką niechęcią stwierdzam, że nigdzie nie ma mojego Findżerbołardu, a mamax mówiła, że mogę się czuć jakbym go miała.. ja poprostu chcę go zobaczyć nawet zapakowanego <>. Kolczyki leżą luźno, i jakieś ubranie, a findżerbołardu ni ma. A Ali prezenciki leżą luźno!
czwartek, 17 grudnia 2009
Białe Święta?!

Czyż nie pięknie by było jeśli tegoroczne święta byłyby białe?
W tym poście napiszę wam co mogę dostać ITP.
Czyli poużalam się : /
24.12 WIGILIA
Około 15:00 tata przywiezie swoją mamę ( Przyp. moją babcię ze strony taty )
Życzenia ITP., tak do około 17:00, bo na 18:00/ 19:00 jedziemy do siostry babci ze strony mamy ( mądre to nie?! ) I TAM DO OK. północy. Na pasterkę i do hałsa. Przyznam, że niezbyt lubię tam jeździć bo jestem najmłodsza, najbliżej jest 20 letnia kuzynka ( fajnie, nie?! )
25.12
Tego dnia ma przyjechać moja ciocia ( od mamy ), na okolo 10:00/12:00 wahania mogą być wielkie bo lecą do Egiptu ( takim to dobrze ).
26.12
LENIMY SIĘ!
wtorek, 15 grudnia 2009
Nie mam już przyjaciół
- No bo ona jest moim przeciwieństwem
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.
- No taak, bo przeciwieństwa się przyciągają
- Ale ja wolę ją!
I tu moja grobowa mina. Moja najlepsza przyjaciółka. Mówi mi.
Nie. Nie ma tak. Jasne bo ja jestem fajna tylko jak X. nie ma.
A ostatnio mnie o tym zapewniała, że jest moją przyjaciółką.
Nie wierzę. W mojej klasie jest czysta demoralizacja.
Przez tą 'cudną' gazetę BRAVVO.
Dziś byli na wycieczce. Nie pojadę na żadną wycieczkę.
Jak ma mnie dość to co? Niech powie mi, WPROST.
A nie jak idiotce. Nie. Mam wysoką ambicję podrzucić jej kartkę świąteczną z
dopiskiem: Jak mnie nie lubisz to mi to powiedz. Zebra.
wtorek, 8 grudnia 2009
Ratunku. Bravo.
Eloa!
Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...
CDN
Moim kumpelom coś odwaliło!
Julka, która stąpa po ziemi, zaczęła czytać BRAVO SHIT.
To jest czyście p*******. Jak wiesza plakaty tych wszystkich Tejlorów, Zaków, Vaness. Jak to możliwe? To PRZEZ ZMIERZCH, A ...
CDN
Subskrybuj:
Posty (Atom)