
Stock
Przejdźmy zatem do tego co tu zrobiłam:
a. kolor podłogi oraz drzwi
b. tło, czyli to drzewko
c. ściana, dość niewidoczne
d. postać owieczki
Wiem, że nie jakieś wspaniałe, ale dość proste.
Planuję, następnym razem zrobić drogę wchodzącą w drzwi.
Może innym razem spróbuję fotomanipulacji.... : )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz