czwartek, 12 listopada 2009

Taka mała foto-zabawa



Stock

Przejdźmy zatem do tego co tu zrobiłam:
a. kolor podłogi oraz drzwi
b. tło, czyli to drzewko
c. ściana, dość niewidoczne
d. postać owieczki

Wiem, że nie jakieś wspaniałe, ale dość proste.
Planuję, następnym razem zrobić drogę wchodzącą w drzwi.
Może innym razem spróbuję fotomanipulacji.... : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz